Firma PIRLA to producent taniej chemii gospodarczej, papieru toaletowego, ręczników papierowych, czyściwa oraz artykułów gospodarstwa domowego. Ręczniki papierowe, papier toaletowy, czyściwo producent Gdańsk.
   

Artykuły gospodarstwa domowego ułatwiają życie...

 

AGD to skrótowiec, który na stałe zagościł w naszym słownictwie. Zwłaszcza często jest używany przez gospodynie domowe. Oznacza on ni mniej ni więcej jak Artykuły Gospodarstwa Domowego, czyli produkty powszechnie używane w gospodarstwach domowych do celów higienicznych. AGD to na przykład kostki do WC, odświeżacze powietrza, proszki do prania, krety do rur, płyny do szyb, kafelek czy do podłóg drewnianych, odplamiacze, wybielacze itp.

 

Artykuły gospodarstwa domowego mogą być też określeniem sklepu z tego typu artykułami. W takim sklepie, jak np. PIRLA, kobiety mogą poczuć się jak ryby w wodzie. Znajdą tam wszystko o czym tylko zamarzą.

 

Artykuły gospodarstwa domowego to również różnego rodzaju kosmetyki, np. szampony do włosów. Ciekawostką jest to, że pierwszy szampon do włosów został wyprodukowany w Niemczech przez firmę Schwarzkopf w 1906 roku. Zawładnął sercami milionów kobiet dzięki swojemu intensywnemu, fiołkowemu zapachowi. Od tej chwili kobiety postanowiły na zawsze zapomnieć o szarym mydle do mycia włosów.

 

Artykuły gospodarstwa domowego to produkty, które zrobiły niesamowitą karierę w XX wieku. Jak wiadomo wcześniej gospodyniom domowym było wyjątkowo trudno. Nie znano proszków do prania ani płynów do okien. Życie było bardzo ciężkie. Dzisiaj artykuły gospodarstwa domowego są czymś, bez czego trudno utrzymać dom w czystości.

Pirla to papier toaletowy, ręczniki papierowe, artykuły gospodarstwa domowego, tania chemia gospodarcza...

Firma PIRLA to producent papieru toaletowego, chemii gospodarczej, hurtownia papieru toaletowego i ręczników papierowych.

Znak towarowy PIRLA należy do firmy Dekor Trade Sp. z o.o. Sp.k. Wszelkie Prawa Zastrzeżone (c) 2008-2023.