Firma PIRLA to producent taniej chemii gospodarczej, papieru toaletowego, ręczników papierowych, czyściwa oraz artykułów gospodarstwa domowego. Ręczniki papierowe, papier toaletowy, czyściwo producent Gdańsk.
   

Producent papieru toaletowego...

 

Początki naszej firmy mają miejsce w 2002 roku, kiedy to powstały dwa punkty sprzedaży detalicznej w Gdańsku, oferujące m.in. ręczniki papierowe przemysłowe, chemia gospodarcza hurt, producent papieru toaletowego, ręczniki celulozowe, itp. Aktualnie firma zajmuje się dystrybucją, konfekcją i produkcją papierów toaletowych, chemii gospodarczej, czy też przemysłowych ręczników papierowych.

 

Nasza marka jako producenta produktów przemysłowej higieny papierowej powstała w 2008 roku. Nasze biuro mieści się w Gdańsku, gdzie zapewnia pełną i rzetelną informację na temat naszych usług. W zakresie chemii gospodarczej można znaleźć u nas takie produkty, jak: Żel do WC 750ml, 5l, "kret" do rur 300g, Odświeżacz powietrza w żelu "pudełko", Płyn do dywanów i tapicerek 1l, Wybielacz 1l, Proszek do szorowania 500g, Kostka do WC zawieszka, Płyn do prania 500ml, 1l, 5l, Płyn do płukania 1l, 4l, 5l, Żel do prania color, uniwersalny, black 1,5l, Emulsja do kąpieli 1l, 4l, 5l, Szampon do włosów 1l, Płyn do spryskiwaczy letni lub zimowy 5l, itd. Jesteśmy firmą, która jest w stanie dostarczyć towar we wskazane miejsce, przez naszych klientów, po ustaleniu określonych warunków współpracy.

Pirla to papier toaletowy, ręczniki papierowe, artykuły gospodarstwa domowego, tania chemia gospodarcza...

Firma PIRLA to producent papieru toaletowego, chemii gospodarczej, hurtownia papieru toaletowego i ręczników papierowych.

Znak towarowy PIRLA należy do firmy F.H.U. Dekor. Wszelkie Prawa Zastrzeżone (c) 2008-2014.