Firma PIRLA to producent taniej chemii gospodarczej, papieru toaletowego, ręczników papierowych, czyściwa oraz artykułów gospodarstwa domowego. Ręczniki papierowe, papier toaletowy, czyściwo producent Gdańsk.
   

Ręcznik papierowy produkcja...

 

Głównymi surowcami, które używamy do produkcji to celuloza i wysokiej jakości makulatura. Są to oczywiście główne surowce, lecz nie jedyne wykorzystywane przez nas. W naszej ofercie chemia gospodarcza obejmuje między innymi takie produkty, jak: płyn do naczyń, mydło w płynie antybakteryjne, koncentrat do podłóg, płyn uniwersalny-myjący, żel BHP do silnie zabrudzonych rąk, płyn do prania, szampon do włosów, płyn do spryskiwaczy letni lub zimowy itd. W zakresie dwuwarstwowej celulozy i makulatury nasza firma głownie oferuje papiery toaletowe, ręcznik papierowy produkcja oraz czyściwo.

 

Na naszej stronie znajdą Państwo dane kontaktowe, jak i galerię zdjęć naszych produktów. Jeżeli chodzi o produkty z dwuwarstwowej celulozy, to oferujemy między innymi: Papier toaletowy biały standardowa rolka, luzem op. zb. 64 rolki/pal 33w, Papier toaletowy Jumbo biały op. zb. 12/pal 50w, papier toaletowy producent, papier toaletowy hurtownia, ręczniki celulozowe, Ręcznik mini biały op. zb. 12/pal 50w, Ręcznik midi biały op. zb 6/pal 50w, Ręcznik maxi biały, czyściwo op. zb. 2/pal 42w, itp. Produkty podane w naszej ofercie, są produktami o parametrach standardowych, jesteśmy w stanie przygotować także produkty o parametrach indywidualnych – na indywidualne zamówienie naszych klientów.

Pirla to papier toaletowy, ręczniki papierowe, artykuły gospodarstwa domowego, tania chemia gospodarcza...

Firma PIRLA to producent papieru toaletowego, chemii gospodarczej, hurtownia papieru toaletowego i ręczników papierowych.

Znak towarowy PIRLA należy do firmy Dekor Trade Sp. z o.o. Sp.k. Wszelkie Prawa Zastrzeżone (c) 2008-2023.