English version Русская версия
Firma PIRLA to producent taniej chemii gospodarczej, papieru toaletowego, ręczników papierowych, czyściwa oraz artykułów gospodarstwa domowego. Ręczniki papierowe, papier toaletowy, czyściwo producent Gdańsk.
   

Witam serdecznie,

 

Nasza działalność w czasie nieustającej gonitwy za ceną vs. jakością poprowadziła nas do usystematyzowania produkcji, konfekcji. Dziś nasze produkty to jedynie makulatura recyklingowa oraz biała dwuwarstwowa celuloza. Przygotowujemy produkty standardowych parametrów, ale też realizujemy gro zamówień indywidualnych. Naszym podstawowym atutem jest cena. 95% produkcji papieru to produkty tzw. przemysłowe z segmentu AwayFromHome, HoReCa.

 

Zwracam się z prośbą do wszystkich zainteresowanych współpracą, aby nie odwlekali kontaktu z naszą firmą. Jestem przekonany, że się dogadamy! Chętnie Państwa odwiedzę pod wskazanym adresem lub zapraszam na spotkanie w naszym biurze handlowym.

 

W naszej ofercie znajduje się również chemia gospodarcza z zaprzyjaźnionej firmy - siostry. Jest to chemia z najniższej półki cenowej. Idealna dla klientów wymagających jak najniższej ceny, np. przetargi. Towar dostarczymy we wskazane przez Państwa miejsce w Polsce, ale także za granicą po ustaleniu minimum logistycznego czy też innych warunków współpracy.

 

Proponuję formułę 100% satysfakcji klienta, tzn. zwrot towaru w przypadku niezadowolenia bez podania przyczyny. Zadzwoń, umówmy się na spotkanie, ustalmy szczegóły współpracy...

pozdrawiam,

Maciej Grabiński

Pirla to artykuły gospodarstwa domowego producent, celuloza, makulatura, czyściwo papierowe, producent chemii gospodarczej, producent papieru toaletowego, ręcznik papierowy, producent czyściwa...

Firma PIRLA to producent papieru toaletowego, chemii gospodarczej, hurtownia papieru toaletowego i ręczników papierowych.

Znak towarowy PIRLA należy do firmy Dekor Trade Sp. z o.o. Sp.k. Wszelkie Prawa Zastrzeżone (c) 2008-2023.