Firma PIRLA to producent taniej chemii gospodarczej, papieru toaletowego, ręczników papierowych, czyściwa oraz artykułów gospodarstwa domowego. Ręczniki papierowe, papier toaletowy, czyściwo producent Gdańsk.
   

Ręczniki papierowe podbijają świat...

 

Ręczniki papierowe to produkty, z którymi wiąże się wiele ciekawostek. Czy wiesz, że jest nawet obchodzony Dzień Ręcznika - 25 maja? Co prawda, nie tylko toaletowego, ale jednak. Istnieje też Towarzystwo Przyjaciół Chińskich Ręczników.

 

Ręczniki papierowe swą niezwykłą popularność zawdzięczają szerokiej gamie zastosowań. Można na przykład osuszać lub wycierać nimi ręce. Można również czyścić nimi różne urządzenia. Jeśli jesteś sprytną gospodynią domową, zapewne wiesz, że ręczniki papierowe bardzo sprawnie potrafią usunąć tłuszcz z potraw, np. naleśników. Wystarczy taki naleśnik owinąć ręcznikiem papierowym i tłuszcz znika jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

 

Ręczniki papierowe producent również świetnie radzą sobie z usuwaniem nadmiaru soku i innych kolorowych płynów. Taki ręcznik może być również świetnym antidotum na rozlany sok z czarnej porzeczki. Wystarczy wówczas nałożyć ręcznik, który chłonie wilgoć niczym gąbka i po krzyku. To jak wykorzystasz swoje ręczniki papierowe, zależy tylko od twojej inwencji twórczej. Równie dobrze możesz potraktować ręcznik jako chusteczkę do nosa, a nawet zrobić z niego serwetkę. W dobie zainteresowania ekologią i recyklingiem takie pomysły mają sens. Skoro można zrobić torebkę z zawieszek po butelkach od Coca Coli, to czemu nie zrobić torebki z ręcznika papierowego?

Pirla to papier toaletowy, ręczniki papierowe, artykuły gospodarstwa domowego, tania chemia gospodarcza...

Firma PIRLA to producent papieru toaletowego, chemii gospodarczej, hurtownia papieru toaletowego i ręczników papierowych.

Znak towarowy PIRLA należy do firmy Dekor Trade Sp. z o.o. Sp.k. Wszelkie Prawa Zastrzeżone (c) 2008-2023.